עגלול לתינוקות

 

יש לכם שאלות? בקשות? 

 

עגלת תאומים מומלצת מתאימה גם לשלישיה או רביעיה

מכל מבחר העגלות יש עגלול היא עגלת תאומים מומלצת ביותר

עגלת תאומים מומלצת בזמן קורונה 2021

תקופה לא פשוטה עברה לה. תקופה של בידוד ביתי עם המשפחה הקרובה, טיפול יום יומי בילדים ובבית. קושי או איסור לצאת החוצה, בהחלט תקופה מאתגרת. רבות נאמר על התקופה הזו, במיוחד על הקושי של ההורים עם הילדים בבית.

האיסור לצאת, סגירת מערכות החינוך דרשה מההורים יצירתיות ומקוריות.

"אין כמו הבית" זה יותר מסיסמה. כהורים אנחנו רוצים להעניק לילדינו תחושת ביתיות בכל מקום שבו הם נמצאים.         העגלול שלנו נוצר ע"י הורים למען הורים וילדיהם.                                                                                         

העגלולים בנויים להעניק לילד סביבה מוגנת מצד אחד ופתוחה לגירויי העולם מהצד שני   התינוקות יכולים לשכב, להסתובב, לשבת ולעמוד, ללא חשש מנפילה או יציאה מגבולות העגלה ובכך להעניק גם להורים שקט ונינוחות החשובים כל כך לילד

העגלולים מיוצרים בעבודת יד, מחומרים איכותיים, צבועים בצבע ללא עופרת ובטוחים לשימוש.

 

אני יאיר אלון מקיבוץ בית השיטה מהנדס מכונות עם ניסיון רב בתעשיה , יש לי כ- 30 שנות ניסיון בייצור עגלולים,                את העגלול הראשון בניתי כבר כשהייתי בתיכון, לאחי נולד אז הבן הראשון, מאז ועד היום אני עוסק בתכנון ובניית עגלולים, בהתחלה כתחביב ובהמשך כעסק. לצידי שותפתי, כמו גם בחיים, מיכל, מהנדסת איכות, מוודא שהעגלולים יהיו בטיחותיים ואיכותיים – יחד הקמנו עסק משפחתי לאחר שנים בתעשיה החלטנו לממש את כל הידע והמקצועיות שצברנו בעסק משלנו.

 

הרבה מאוד הורים פנו אלינו בתקופת הקורונה. יתרונות העגלול בזמן סגר, או בזמן הגבלת מרחק יציאה מהבית בלטו מאוד. עם העגלול אפשר לקחת את כל הילדים במקום אחד בטוח, עגלול, לטיול קצר מחוץ לבית.

עגלול ,עגלת תאומים מומלצת לשניים או שלושה, בקלות ובלי הרבה הכנות מראש, מתאים גם לבית וגם לחצר.

מה יותר קל ופשוט לקחת עגלול ולצאת לטיול. הרי העגלול – עגלת תאומים מומלצת – מתאים גם לתינוק אחד וגם לתאומים. חזק קל נוח ונייד.

עגלול ליחיד דגם רביד

עגלת תאומים מומלצת

אז מה היא למעשה עגלת תאומים מומלצת

 1. עגלה המשלבת ישיבה ושכיבה יחד – עד לפני שנים ספורות לא היו עגלות תאומים עם אמבטיה המותאמת לחודשים הראשונים למעט עגלול!
 2. עגלה שתשמש את ההורים למספר שנים ולא לתקופה קצרה בלבד. 
 3. עגלה עם מקום לשכב על הגב 180 מעלות, עם מרחב גדול מספיק לשכב על הבטן,להרים ראש, לחזק את חגורת הכתפיים..
 4. עגלה המאפשרת התפתחות התקינה של התינוק. המרחב מאפשר לשבת, להסתובב, לשבת וגם לעמוד.
 5. עגלה שהיא גם עגלת שכיבה וגם טיולון.

 

עגלת תאומים מומלצת
שתי תאומות שוכבות יחד בעגלול
עגלול מומלץ
עגלת תאומים צרה לשתי תאומות קטנות

עגלול מתכת כמעט שקוף – הסורגים כל כך דקים  – ניתן לאחוז באצבעות הרגליים!!

עגלול מתכת
סורגים דקים של עגלול ברזל

טיול בעגלול מומלץ

גם בימים קרים טיול בעגלול מאפשר הרמת ראש ומבט קדימה 

איך בוחרים עגלת תאומים מומלצת?

הבחירה בעגלת תאומים מומלצת משימה לא פשוטה וגם יקרה. הורים לתאומים או שלישיה מחפשים את העגלה הנוחה ביותר והמתאימה ביותר. המבחר אמנם גדול מאוד, אך יש צורך לבדוק כל עגלת תאומים מומלצת לגופה.

האם העגלה לשניים צרה מספיק למדרכות? האם ניתן לעלות המעלית? האם היא מתאימה לפתחים ומעברים שונים.

האם עגלת תאומים מומלצת מתאימה גם לתינוק וגם לפעוט? האם התינוק יכול לשכב וגם לשבת?

מה קורה כשמכניסים עגלת תאומים מומלצת לרכב? האם נשאר מקום בתא המטען לעוד משהו?

אנחנו מציעים לכם לבחון עגלול! עגלול כעגלת תאומים מומלצת מתאים לתינוקות מרגע הלידה ועד גיל שנתיים-שלוש.

העגלול רחב מספיק לתאומים או שלישיה, אך צר דיו כדי להתאים לפתחים ולמעברים בכל בית סטנדרטי.

בעגלול כעגלת תאומים מומלצת הפעוטים יכולים לשכב או לשבת,לעמוד ולהביט לסביבה.

נכון עגלול כעגלת תאומים מומלצת אינו מתקפל ולא מתאים לתא המטען. אנחנו כדי לא "לסתום" את כל תא המטען בעגלות ממליצים להרכיב את העגלול על מתקן לאופניים!!! העגלול מתלבש בדיוק כמו אופניים על מתקן על הרכב.

כך מקבלים גם עגלול וגם מקום בתא המטען.

מתוך כתבה בעיתון לאישה "קניתי עגלה גדולה מדי,"עוד לפני שפנטזתי להיות אמא, היה לי ברור איזה עגלה אני רוצה ואיך אני איראה איתה כשאסתובב לי ברחוב עם קפה בכוס טייק אווי ועם ילדה שמחה ומאושרת. זו עגלה ממש יקרה ומיוחדת, וביקשתי אותה במתנה מההורים שלי. מכיוון שזו נכדה ראשונה, הם הסכימו. ובאמת העגלה הייתה מושלמת, והילדה הייתה מושלמת. הייתה בעיה אחת-העגלה לא נכסה לא המטען של האוטו. גם אם פרקנו אותה, גם אם חילקנו לקדימה ואחורה. כלום. "

 

עגלת תאומים מומלצת
עגלול מומלץ לשניים
עגלת תאומים מומלצת
עגלת תאומים לשניים

עגלות תאומים ועגלות אחים חייבות להיות פרקטיות ונוחות לתינוק ולהורה להלן מספר המלצות (עגלת תאומים המלצות)

 • עגלת תאומים המלצות: רוחב העגלה :
  בחנות עגלת תאומים מרווחת אולי נראית יפה יותר, אבל כשתגלו שהיא רחבה מדי בשביל להיכנס למעלית שלכם או לעבור בדלתות בבית, תחוו עוגמת נפש ותסכול. נכון, ישנן מעליות שהן כל כך צרות שאף עגלת תאומים לא תיכנס אליהן – כאן אנחנו נכנסים לתמונה, אנחנו יודעים להתאים את העגלול למעלית!! 
  במקום לחשוב על פתרונות יצירתיים כדי לעלות ולרדת במעלית עם התאומים, אנחנו כבר נתאים את העגלול אליכם!
  קחו בחשבון שעגלות כמו עגלה לשלישיה רחבות הן מסורבלות לתנועה בתוך העיר, עגלול פעוטונים צר מתאים במידותיו למדרכות צרות!
 • עגלת תאומים המלצות: משקל העגלה:
  מהו משקל העגלה? תוסיפו לזה שני תינוקות (או פעוטות בהמשך) ותיק עמוס חיתולים ובקבוקים ותחשבו כמה כבד לסחוב את כל המשקל הזה, יש משמעות אדירה למשקל.|
  העגלולים שלנו עשויים צינורות מתכת לכן הם קלים במשקל!
  לנוחות ההיגוי אנחנו משתמשים בגלגלים גדולים!
  כדי לא להקטין את השטח של התינוקות עם סלים ותיקים מיקמנו ווי תלייה תחת ידי האחיזה.
 • עגלת תאומים המלצות: אמבטיות – כן או לא?
  לגדל תאומים זו חוויה יקרה מאוד, ולכן עולה השאלה האם צריך לקנות עגלה שיש בה אופציה לאמבטיות לשלבים הראשונים הראשונים של התינוק, או לא. היתרון של האמבטיה הוא שהיא מאפשרת מנח של שכיבה מלאה, שהוא המנח הבריא ביותר לתינוק עד גיל שלושה חודשים.
  בעגלול – בגלל המבנה שלו אין צורך להתלבט אם התינוק נמצא במנח הנכון שלו.
 • עגלה לשלישיה side by side או רכבת?
  מתוך המאמר טיפים לקניית עגלה לשלישיה"בעגלת side by side, התאומים יושבים זה לצד זה. לרוב היא רחבה יותר, אך היא מאפשרת תקשורת ישירה בין התאומים כשהם גדלים מעט. כאשר בוחרים עגלת side by side, מומלץ לוודא שלכל אחד מהתאומים ישנו גגון משלו, שאפשר  לשנות את גובה המשענת לכל מושב בנפרד ובצורה חלקה וקלה. זה חשוב במיוחד כאשר אחד התאומים ישן והשני ערני ופעיל" – כל כך מסובך… אחד ליד השני, אחד אחרי השני, אחד מול השני…
 • איזה עגלה כדאי לקנות?
  למה לשבור את הראש כל פעם מחדש! בעגלול התינוק או הפעוט מחליט מהי הזווית הנוחה לו! לשכב או לשבת, להביט לסביבה או לשחק עם אחיו.

 

מבט אל העולם כמעט ללא מחיצות

עגלול מידות
מבט שקוף לעולם בעגלול
עגלול קטן
ללא מחיצות
גירויים סביבתיים

 

 • עגלת תאומים המלצות: כיוון הנסיעה:
  כאשר מדובר בתינוקות צעירים, אנו מעדיפים שהם יהיו עם הפנים אלינו בזמן הטיול בעגלול כדי שנוכל לראות אותם בנוחות. כאשר הם גדלים, אנחנו מעדיפים שפניהם יהיו מופנות לכיוון ההליכה כדי שיוכלו ליהנות מהנוף ולראות את כל הדברים המעניינים שבדרך. בעגלול אין משמעות לכיוון הנסיעה, ניתן להשכיב את התינוק בכל מנח שרוצים.
 • עגלת תאומים המלצות: מעצור או בלם נוח:
  עגלה שעליה שני תינוקות וחפצים נוספים עלולה להגיע למשקל משמעותי שמשפיע על היציבות שלה. לשם כך יש חשיבות גבוהה למעצור טוב, שהגישה אליו נוחה. בעגלול מיקמנו את הבלם מעל הגלגלים האחוריים, כך שמאוד קל ופשוט להוריד  או להרים את הבלם.
 •  עגלת תאומים המלצות: סל אחסון:
  תחת ידית האחיזה מיקמנו ווים לתלייה, יש מקום לתלות תיק החתלה, תיק לצעצועים וגם סלי קניות מהסופר.
 • עגלת תאומים המלצות: נוחות העגלה עבור הילדים :
  שימו לב בעגלול (עגלה לשלישיה) יש לתינוק מספיק מקום, בשכיבה – לתינוקות קטנים בחודשים הראשונים. ישיבה, ברגע שהתינוק מתיישב בכוחות עצמו,, או בעמידה.
 • עגלת תאומים המלצות: יציבות העגלה :
  עגלת תאומים, עגלול , עגלה לשלישיה או כל עגלה אחרת צריכה לעמוד בנשיאת משקלים גדולים, ולכן חשוב לשים לב שהיא יציבה ולא מתהפכת כאשר הילדים לא נמצאים בתוכה.
 • עגלת תאומים המלצות: גלגלי העגלה (עבירות העגלה) :
  העגלול בעל גלגלים גדולים המאפשרים עבירות גבוהה יותר גם בדרכי עפר. הגלגלים הגדולים הם גלגלי גומי מוקצף ולא אויר שיכולים להתפוצץ וזקוקים לניפוח.
 • עגלת תאומים המלצות:כיסוי נגד גשם – במידה ואתם מתכוונים לאחסן את העגלול בגשם כדאי לבדוק שיש ברשותכם גם כיסוי נגד גשם.
 • עגלת תאומים המלצות : ידית:
  לעגלול ידית אחת ארוכה. היתרון בידית אחת הוא שאפשר להחזיק במקומות שונים בידית וקל יותר לדחוף את העגלול באופן זה. היתרון באורך הידית הוא שאפשר לתלות על הידיות שקיות ותיקים.
 • עגלת תאומים המלצות: מחיר :
  טווח המחירים הינו רחב ומגוון מאוד. מחיר עגלול לתאומים או שלישיה נמוך משמעותית מכל עגלת תאומים או שלישיה אחרת כך תוכלו לחסוך כך לא מעט כסף.

אז.. איזה עגלה כדאי לקנות? כדאי מאוד לקבל המלצות מחברים, לחפש חוות דעת באינטרנט ולנסות עגלות שונות בטרם הרכישה.

עגלת תאומים המלצות

עגלת תאומים מומלצת
עגלות תאומים מחירים

"שנינו ביחד וכל אחד לחוד" עגלות תאומים האם הנטל כפול? או בכל זאת אפשר למצוא מחירים שפויים (עגלות תאומים מחירים)

התבשרתם שאתם מצפים ללידת תאומים בשעה טובה?

לפני הכול כדאי לשבת ולחשוב מהן האפשרויות הכלכליות שלכם ואיך אתם מתכוונים לנהל את התקציב. תעשיית התינוקות הפכה בשנים האחרונות לאימפריה של ממש המנסה למכור לנו הרבה דברים חשובים לצד הרבה דברים מיותרים שישכבו על המדף ויעלו אבק.

אם הורים לילד יחיד יכולים להרשות לעצמם להתפנק ולקנות את הטוב והיקר ביותר, בהריון מרובה עוברים המצב שונה. אם תחליטו לקנות הכל חדש, הכל כפול ומיוחד תמצאו את עצמכם מהר מאוד עם הוצאות גדולות מאוד. הכנו עבורכם המלצות איך לחסוך ולהתייעל.

רשימת הקניות שלכם תכלול גם: עגלת תינוק, סלקל, עריסת תינוק, מיטת תינוק.

עגלות תאומים מחירים:

 

עגלה היא המוצר הניצב בראש רשימת הקניות לתאומים וגם המוצר שרוב ההורים הכי מתקשים לבחור. בחנויות השונות תמצאו אינספור עגלות, אך בניגוד לעגלות היחיד, בהן תוכלו למצוא עגלות גם במחירים נמוכים, בעגלות תאומים מחירים גבוהים במיוחד.

כדי לחסוך ברכישת עגלת תאומים, אנחנו מציעים לכם לבדוק מוצר שיכול לשמש במספר פונקציות – עגלול.

העגלול, כעגלת תאומים, יכול לשמש גם כלול גם כעגלה וגם כמיטה.  תוכלו לרכוש מוצר אחד שיענה על שלושה צרכים שונים. עגלול לתאומים זול בהרבה מאשר עגלות תאומים. מחירים שפויים אתם מקבלים מענה למספר צרכים. 

אל תתפתו למראה מנצנץ או פרסומת יוקרתית של עגלות תאומים הרי בסופו של דבר העגלה תשמש אתכם מספר חודשים בלבד – האם באמת יש צורך בהוצאה כספית גדולה כל כך עבור זמן מועט כל כך? 

חפשו עגלות תאומים מחירים הוגנים.

עגלת תאומים מומלצת
עגלת תאומים מומלצת
עגלות תאומים במבצע

עגלול השוואת מחירים זה לא השיקול היחיד כי האיזון בין ה"ביחד" וה"לחוד" הוא משימתם המרכזית של ההורים ולכן עגלות תאומים מומלצות הן בהחלט עגלולים

הורים לתאומים מתלבטים בשאלה חוזרת, האם ביחד או לחוד, האם בגדים זהים או שונים? האם לגדל כישות אחת או בנפרד. אכן שאלות לא פשוטות. התאומים יבלו יחד את שנותיהם הראשונות, בעגלול הם יוכלו לגדול יחד אבל כל אחד בקצב שלו, ליצור אינטראקציה אחד עם השני, לשחק יחד בעגלול השוואת מחירים מול עגלות תאומים מומלצות אחרות תוכלו לקבל אזור פעילות אחד לשניים.

בעגלול השוואת מחירים מול עגלות תאומים מומלצות היא לא רק כספית, התרומה היא בערך המוצר, במרחב ובחופש שיש לתאומים. נכון כסף חשוב, אפילו חשוב מאוד אבל עגלול השוואת מחירים ערכיים מקבלים גם אזור בטיחותי מצד אחד ומוגן מהצד השני. עגלול השוואת מחירים ערכיים מקום אחד המשמש גם עגלה לטיול וגם לול בתוך הבית.

בעגלות תאומים מומלצות מקבלים תינוק בעגלה סגורה, עם מבט מאוד מצומצם לעולם. בעגלול השוואת מחירים ערכיים יש קשר עין בין התאומים להורה! בכל רגע .

 

העזרה הכי טובה שנותן לנו העגלול היא האפשרות שניתן לרכוש עגלול שמתאים גם לשלישייה וגם לרביעייה. תוכלו למצוא עוד פרטים על-עגלות תאומים מומלצות באתר שלנו

עגלות תאומים במבצע - ישנן עגלות תאומים במבצע , בחנויות או בפרסום של יד שנייה.

בחיפוש אחר עגלות תאומים במבצע אל תבדקו רק את המחיר כי אם גם את מה שתקבלו.

עגלה היא מוצר חיוני, וודאו שאתם מקבלים את מלוא התמורה עבור כספכם! 

בעגלות תאומים במבצע תבדקו את נוחות השימוש, את רוחב העגלה, את נוחות הכיפול

האם עגלות תאומים במבצע מתאימות לרכב שלכם? למעברים בבית או במקומות אחרים כמו קופת חולים, מעליות ועוד.

בעגלות תאומים במבצע אל תמהרו להתפתות מהמחיר הזול!

עגלול מומלץ

עגלת תאומים מומלצת
עגלול מומלץ לתינוקות

שימוש בעגלול מומלץ במיוחד בהתחלה – מדמה את חווית השותפות והיחד מהרגע הראשון ללידת התאומים

תאומים שניים הם, הקשר ביניהם הוא מיוחד לאורך כל חייהם, שימוש בעגלול מומלץ כבר בתחילת הדרך כאשר התאומים בני כמה שבועות. העגלול הפתוח מאפשר היכרות עם הסביבה יחד, כל אחד בקצב שלו אך עדיין יחד.

עגלול מומלץ בזמן טיול אך גם בבית, ניתן להשאיר את העגלול במרכז החדר להמשיך בעיסוקים אחרים, תוך כדי שהתאומים שוכבים אחד ליד השני. 

עגלול מומלץ לשלבי ההתפתחות של התאומים, הרמת ראש על ידי גירויים סביבתיים, חיזוק רצועת הכתפיים. 

יש מקום להתהפך בביטחון ללא סכנת נפילה.

עגלול מומלץ כאשר יוצאים לטיול, העגלול כמעט שקוף לסביבה, כך שניתן לראות אנשים, בעלי חיים, עצים, פרחים ועוד.

 

סיפורה האישי של תמר. תמר אמא לשלישיה של בנות, בנות שנתיים:

"חיי השתנו ללא הכר ביום שרכשתי את עגלול לשלישייה !!, הכל נעשה פשוט יותר, בעבר כל יציאה מהבית היתה כמעט משימה בלתי אפשרית! העגלה שרכשתי רחבה כל כך ולא נכנסת למעלית!! יתרה מזאת, היא לא מתאימה למדרכות צרות! מצאתי את עצמי יורדת מהמדרכה לכביש !! עגלה כל כך יקרה וכל כך לא פרקטית!.

ראיתי עגלול אצל שכנה שיש לה משפחתון, זה נראה לי פתרון מושלם! לאחרונה רכשתי עגלול פעוטונים צר.

עכשיו, אני מניחה את בנות בעגלול, לא צפוף, לכל אחת יש את המקום שלה. בנוסף יש לי מקום לתיק החתלה, אני יורדת במעלית בקלות!, יוצאת לטייל לגינה הציבורית. הבנות , כל אחת בתנוחה הנוחה לה, אחת יושבת, אחת עומדת ואחת שוכבת, יש מקום לכולן!. פשוט נהדר!!, אני כל כך שמחה שבחרתי בעגלול!! , למה לא חשבתי על קודם!

 חנות

עגלול מומלץ לכל המשפחה

עגלת תאומים מומלצת
עגלת תאומים מומלצת

מוצרים נוספים

כיסא לעגלול
כיסא לעגלול
כיסוי שמש רוח לעגלול
כיסוי שמש רוח לעגלול
דלת לעגלול
דלת לעגלול

הורים יקרים,

ניתן למצוא את כל סוגי העגלולים שלנו באתר babyspace.co.il

אחרי מאמר ארוך ומפורט אני מקווה שההחלטה איזה עגלול לרכוש תהיה קלה יותר

עדיין מתלבטים??
ריכזנו עבורכם מספר שאלות נפוצות ששאלו אותנו הורים על עגלולים

האם נוצרים פנצ'רים בגלגלים  – הגלגלים עשויים מגומי מוקצף ולכן אין פנצ'רים

האם יש קפיצים לעגלול – הקפיצים מוסיפים מאוד במשקל העגלול, הגלגלים שלנו גדולים ומלאים המשמשים לבולמי זעזועים

לאיזה גיל מתאים עגלול ? – משלושה שבועות ועד שנתיים וחצי

יש גלגלים מסתובבים בחזית? – בעגלול שלנו הגלגלים הקדמיים הם גלגלים משוגעים, מסתובבים 360 מעלות

האם המתכת מתחממת בקיץ? – כמו כל דבר שנמצא בשמש לאורך זמן, גם מתכת מתחממת, בדיוק כמו ידית האחיזה של הרכב.      לעומת זאת כמעט ולא ניתן לגעת בהגה (עשוי סוג של פלסטיק) .

יש חלודה? – אנחנו צבעים בקלייה בתנור כדי למנוע חלודה

האם העגלול בטיחותי ?– העגלול מיוצר מחומרים איכותיים, עשוי כולו בעבודת יד, מוקפד מאוד לאורך כל תהליך הייצור, ללא שבבים, שאריות ריתוך, ברגים וכדומה.

האם העגלול כבד? – העגלול עשוי כולו מצינורות מתכת, קל מאוד ושוקל 12.5 ק"ג בלבד!

 

5/5

מה חושבים עלינו?

"שלום מיכל ויאיר היקרים רצינו להגיד תודה רבה על העגלול היפיפה אנחנו מרוצים מאוד ובכלל שמחים ומעריכים מאוד מאוד את השירות הנהדר שלכם עד הרגע האחרון וגם אחריו😁 אז שוב תודה גדולה וכבר המלצנו לכולם אלקנה ומיתר סימקוביץ מושב תקומה"
אלקנה ומיתר סימקוביץ
לקוח מרוצה
"חשוב לי שהעגלול איכותי, נוסע טוב ובקלות, מתאים להסעת נכדים וגם למשאות קיבוץ שיתופי להביא כביסה, אוכל מחד"א וכד כמובן שהשירות האדיב והנעים הצדיק את הבחירה בכם. כל החברות של אמא שלי מקנאות בעגלול שלה והיא ממשיכה לפרסם אתכם! תצליחו!"  
גלי ומשה
לקוח מרוצה

אולי יעניין אתכם לשמוע גם על:

גלגלים לעגלול
גלגלים לעגלול
עגלול גדול
מושב לעגלול
הגנה על עגלול
כיסוי לעגלול משמשונית
דלת לעגלול
דלת לעגלול
5/5

מי אנחנו?

יאיר ומיכל

יאיר אלון מהנדס מכונות, בתעשיית המתכת והגומי מעל 30 שנה

מיכל אלון,  מהנדסת איכות, בתעשיית המתכת, והפלסטיקה מעל 30 שנה.

את כל הניסיון שצברנו, בהכרות עם תהליכי יצור,

אבטחת איכות, גוון חומרים ומחשבות על חינוך וטיפול בתינוקות מן הצד השני,

אנחנו משקיעים בתכנון העגלולים שלנו.

הניסיון לחשוב דרך עיני התינוק, והקשר בין ההורה לפעוט שבעגלה, מתבטא בכל רכיב ורכיב.

יאיר ומיכל

ברשתות החברתיות כבר ראיתם אותנו?

גלריה של בני משפחה