עגלול לתינוקות

מחיר לול לתינוק - לול שגם אפשר לטייל איתו

עגלול במחיר לול לתינוק

לולים לתינוקות במבצע – לול החלק העליון של העגלול לתינוקות, יש גם במבצע?

לא הרבה יודעים אבל עגלול הוא למעשה שילוב של לול ועגלה – עגלול במחיר לול לתינוק.

רגע מי אני? אני יאיר אלון מקיבוץ בית השיטה נקרא בשם העם “עגלול בית השיטה” או בייבי ספייס, מהנדס מכונות עם ניסיון רב בתעשיה , יש לי כ- 30 שנות ניסיון בייצור עגלולים.  את העגלול הראשון בניתי כבר כשהייתי בתיכון, לאחי נולד אז הבן הראשון, מאז ועד היום אני עוסק בתכנון ובניית עגלולים, בהתחלה כתחביב ובהמשך כעסק. לצידי שותפתי, כמו גם בחיים, מיכל, מהנדסת איכות, מוודא שהעגלולים יהיו בטיחותיים ואיכותיים – יחד הקמנו עסק משפחתי לאחר שנים בתעשיה החלטנו לממש את כל הידע והמקצועיות שצברנו בעסק משלנו.

הרבה הורים מחפשים לולים לתינוקות במבצע,לול לתינוק בזול, אותם הורים הגיעו להחלטה והבנה שאין צורך להשקיע את מיטב כספם בלול, הרי הם כבר הוציאו סכומים לא קטנים על מיטה, עגלה, סלקל, שידת החתלה ועוד…., נכון הוא הדבר לחפש לול לתינוקות במבצע,לול לתינוק בזול, ואנחנו אומרים למה להסתפק במעט שאפשר הרבה יותר!! 

כשאתם מחפשים לולים לתינוקות במבצע ,למעשה ,אתם מחפשים מקום בטוח בו יוכל התינוק לבלות ולשחק בזמן שאתם ההורים עסוקים במטלה אחרת בבית.

ואנחנו מציעים לשלב את הלול לעגלה (עגלת לול) ולהנות מהאפשרות שניתן לקחת את הלול לטיול מבלי להפריע לתינוק.

עגלול– כל התכונות במוצר אחד.

 

 

יש לכם שאלות? בקשות? 

 

 

עגלול- כל התכונות במוצר אחד.

במחיר לול לתינוק תוכלו לקבל גם עגלה = עגלול

בואו נדבר עגלול, יתרונות העגלול הם רבים, מוצר לא מורכב במיוחד שעונה על מספר צרכים.

בואו נודה על האמת, בשנות חייו הראשונות של התינוק אפשר לומר די בביטחון שהוא כמעט חי אך ורק בעגלה. 

בטיולים הכה נהדרים של חופשת הלידה, בתנומות במהלך היום, לעיתים אף בתנומות הלילה (כי כולנו יודעות שמדובר פה במיטה ניידת אחרי הכל), ובעצם מתי שרק אפשר. לכן, חשוב להשקיע בעגלה איכותית, בטיחותית, נוחה, שתצליח לתת מענה לתינוק שלנו בצורה הטובה והנוחה ביותר. 

העגלול כפי שצוין מורכב מלול ועגלה, כך שלמעשה מקבלים יותר ממוצר אחד=

לול לתינוק בזול

הלול של העגלול הוא דומה מאוד לכל סוגי הלולים לתינוקות במבצע שאתם מכירים. היתרון הוא בסורגים או השלבים של הלול הם דקים כל כך וכמעט שקופים לסביבה. מאחר והלול מורכב על עגלה אין צורך להתכופף נמוך כמעט עד הרצפה על מנת להוציא את התינוק מהלול.

במקום להעביר את התינוק מהעגלה אל הלול, מהלול אל המיטה, מהמיטה אל העגלה ….. עגלול אחד פותר את כל בעיית המעבר והשינוע. 

לול לתינוקות במבצע
לול לפעוטות

לול לתינוקות כמעט שקוף – הסורגים כל כך דקים  – ניתן לאחוז באצבעות הרגליים!!

עגלול מתכת
סורגים דקים של עגלול ברזל

מבט אל העולם כמעט ללא מחיצות

עגלול מידות
מבט שקוף לעולם בעגלול
עגלול קטן
ללא מחיצות
גירויים סביבתיים

לול לתינוקות

לול לתינוקות גם בבית וגם בחוץ, המקום הטוב ביותר לגדול בו

יש לכם קבוצה קטנה בבית - לול לפעוטות

יש לכם קבוצה קטנה בבית – לול לפעוטות ללול לפעוטות יש יתרונות ושימושים רבים ובעזרתם פעוטים יכולים לנוח או לחקור את העולם בסביבה כמה שיותר בטוחה ומוגנת

אם מחפשים לול לפעוטות שלמעשה ישמש כסביבה בטוחה לפעוט אז למה לא עגלול?

לול לפעוטות מתאים לפעוט אחד וגם לקבוצה. הלול לפעוטות משמש סביבה מוגנת ובטוחה לפעוטות ולהורים כאחד.

הלול- מרכז פעילות קטן שתוחם את סביבת התינוק או הפעוט בתוך הבית ומאפשר לנו המבוגרים ידיים חופשיות.  

מאוד נוח, מאפשר לכם ההורים תזוזה חופשית בבית, אתם יודעים שהתינוק שלכם בטוח בסביבה שלו. אז.. למה לא לקחת את הסביבה הבטוחה גם החוצה, לחצר או לגן השעשועים?

 

העגלול גדול מספיק כדי לתת מענה למספר פעוטים יחד, הלול לפעוטות – מתאים לפעוטים מגיל הלידה ועד שנתיים-שלוש.

כך שכל הקבוצה שלכם יכולה לבלות יחד גם בבית וגם בחצר.

לול לתינוק במבצע

לול לתינוק במבצע מדובר במוצר מאוד ורסטילי ונייד אותו תוכלו לקחת אתכם לכל מקום כתחליף לעריסה או למיטת התינוק. מלבד שינה, תינוקות ופעוטות יכולים להעביר את זמנם במשחק בתוך הלול, במקרה ואינכם רוצים להשאיר אותם על הרצפה מכל סיבה שהיא או אף במקרים וברצונכם להתפנות לכמה דקות ויותר כדי לעשות דברים אחרים.

לול לתינוק במבצע ניתן למצוא בחנויות וברשתות השונות. היתרון של לול לתינוק במבצע הוא המחיר. החיסרון, הלול לתינוק במבצע מתאים אך ורק לחללים הפנימי של הבית ולעיתים גם למרפסת, לא ניתן  להשתמש בלול כעגלה.

עגלול, הוא גם לול וגם עגלה. תוכלו לקחת אתכם לכל מקום כתחליף לעריסה או מיטה, מלבד שינה ומשחק ניתן גם לצאת ולטייל לאן שרק תרצו. במקרה של עגלול אתם מקבלים לול לתינוק במבצע עם גלגלים לשימושים רבים אחרים.

לול לפעוטות

מחיר לול לתינוק
לול לתינוק יד שניה

לול לתינוק יד שניה

לול לתינוק יד שניה רגע לפני שאתם ממהרים להחליט הנה כמה פרטים שכדאי שתדעו

בדרך כלל לאחר שרכשתם במיטב כספכם ציוד לרך הנולד, ישנם מספר פריטים שרוכשים רק בשלב השני – כמו לול לתינוק יד שניה. כשמחפשים ברשת לול לתינוק יד שניה מקבלים 98000 תוצאות, במגוון מחירים.

מה כדאי לבדוק לפני שרוכשים לול לתינוק יד שניה:

שלושה טיפים שיעשו לכם את החיים קלים

סוג חומר הגלם: ניתן למצוא היום לול לתינוק יד שניה מעץ, פלסטיק, רשת בד או ברזל– אכן מבחר גדול מאוד.

לכל אחד מחומרי הגלם השונים יש יתרונות וחסרונות כמו חיי מדף, עומס משקל שהלול יכול לשאת, ניידות (עם או בלי גלגלים) כדאי לדעת מראש מה אתם מחפשים.

מוצרים נלווים: כמו מזרון, סדין – לא תמיד הלול מגיע עם מזרן, קנייה של מזרן נפרד מייקרת את מחיר לול לתינוק יד שניה ואל תשכחו גם את עלות הסדינים .

מרחק נסיעה: שימו לב היכן מוכרים לול לתינוק יד שניה, לעיתים מחיר לול לתינוק יד שניה הוא נמוך מאוד, אבל במרחק גבוהה מה שמעלה את העלות הכוללת של לול לתינוק יד שניה.

עגלול גדול
עגלול ברזל
עגלול קיבוץ גת

מחיר לול לתינוק

במחיר לא גבוה ניתן להוסיף בלול לתינוק לוח משחק עם צעצועים שונים, כדורים מסתובבים, צורות ומספרים וכן הלאה, כך שהוא משמש גם כמכשיר למידה אינטראקטיבי המפתח את הכישורים המוטוריים והקוגניטיביים של התינוק (מחיר לול לתינוק)

ככל שימשיך התינוק בנסיונות להגיע אל הצעצועים השונים בלול לתינוק, יגדלו טווח התנועה שלו ויכולותו לעקוב אחרי חפצים שנמצאים בתנועה. 

במקביל, הרצון להביט בחפצים ולגעת בהם יפעיל אצלו את השרירים במהלך הנסיונות להתהפך, להתיישב ובהמשך לזחול לעברם. 

ניתן להוסיף לצעצועים גם מראה המלמדת את התינוק לזהות את עצמו ואף מעודדת אותו לשכב על הבטן. 

השכיבה על הבטן מרחיבה את שדה הראיה של התינוק ובכך מגבירה את המודעות שלו לגירויים ואת הרצון להגיע אליהם. הרצון הזה יגרום לו לנסות להזדקף, וכך יתחזקו הידיים, הגב ועמוד השדרה שלו. 

עגלול בית השיטה

לול לתינוק מידות

בהשוואה למרכזי פעילויות אחרים לתינוקות, לול לתינוק הוא מרכז הפעילות הראשון שהומצא. ראשית, אביזר כזה שימושי במיוחד לאימהות עסוקות שנמצאות לבדן כל היום ללא עוזרים. הן יכולות להשאיר את התינוק שלהן באזור בטוח בו הוא יכול לשחק עם צעצועים, מידות הלול מאפשרות לתינוק מספיק מרחב לישון או לשחק בזמן שהאם מבצעת עבודות בית או פשוט נחה. (לול לתינוק מידות)

כל אמא מכירה את התחושה הנפלאה, אושר המעורב בפליאה מהקטנטן שרק יצא אל אוויר העולם ולא מפסיק להתפתח. בכל יום הוא לומד, חוקר ובודק את העולם בכל פה. 

כבר בחודש השני לחייו יתחיל לעקוב אחרי תנועות וצלילים. 

בחודש השלישי יחל להושיט ידיים ולנסות לגעת ולאחוז בכל מה שישיגו ידיו הקטנות, ובערך מהחודש הרביעי ידע לסובב את ראשו לצדדים והנה הוא כבר אוטוטו מצליח להתהפך בפעם הראשונה. 

את התהליך המרתק הזה כדאי לעודד באופן יזום. כאן בא לעזרתנו העגלול – לול לתינוק מידות של משטח פעילות. 

לול לתינוק כולל מזרון מצופה בד רך וצבעוני עליו ניתן להשכיב את התינוק בשעות הערות. 

העגלול – לול לתינוק (עגלת לול) במידות שונות וגדלים שונים, כמעט שקוף לסביבה, עבור תינוק בחצי השנה הראשונה מדובר בלא פחות ממרכז למידה רב תחומי. 

את הצעצועים ניתן לתלות בלול לתינוק של העגלול וכך יוכל להנות מהם גם בזמן הנסיעה. כשהתינוק על הבטן, הגירויים בסביבה מקלים עליו להתמודד בעצמו עם הרמת הראש. 

לול לתינוק מידות מתאימות לתינוק אחד, לתאומים או לקבוצה, ניתן להתאים את לול לתינוק מידות על פי הצרכים שלכם!

לול לתינוק בזול

לול לתינוק בזול זהו לול איכותי המיוצר מצינורות מתכת עם גלגלים. הוא נוח במיוחד להעברה בין החדרים, יתרון גדול הוא בטיחות המוצר. לול לתינוק בזול =לול לתינוקות שניתן להסיע אותו, מוצר איכותי שאינו נשבר, עמיד, חזק ואיכותי.

לול לתינוק בזול הוא מוצר המשלב את כל היתרונות של לול עם כל היתרונות של עגלה – עגלת לול= עגלול.

לול לתינוק בזול הוא מוצר שמתאים גם לפעוט ולא פחות חשוב גם להורה. גובה הלול מהרצפה, הניידות, הזזה של הלול מחדר לחדר.

לול לתינוק בזול

לולים לתינוקות במבצע
כמה עולה לול לתינוק

כמה עולה לול לתינוק (לול לתינוק בזול)

כמה עולה לול לתינוק – (לול לתינוק בזול) עגלול לתינוק הוא פריט הכרחי בכל בית בו גדל או מתארח תינוק. הלול של העגלול מאפשר להשאיר את התינוק במתחם מוגן ובטיחותי וליהנות מידיים פנויות.

אוקי, אז רצינו לדבר איתכם על משהו חשוב – המוטוריקה! הקטן כבר ממש מסתקרן להבין מה זאת הרגל הזאת ולמה היא שם ולא בפה. אם תשימו אותו על הבטן, הוא אפילו ינסה להגיע לאנשהו, גם אם לא באמת רואים את זה – הוא באמת משתדל. אתם לגמרי יכולים לעזור ולהכווין אותו, אפילו לעודד אותו בעזרת גירויים סביבתיים בזמן הטיול. 

השכיבה על הבטן תעודד שמירה על שיווי משקל הראש, וחיזוק השרירים.

 

חצי השנה הראשונה לחייו התינוק מתפתח בקצב מסחרר. הוא זקוק לגירויים שיעודדו אותו לפתח יכולת תנועה וללמוד את סביבתו באופן עצמאי, גם ברגעים שאת עסוקה. עגלול מספק לו את המרכז המושלם ללמוד, להתחזק ולפתח מיומנויות בסיסיות.

 

כמה עולה לול לתינוק (לול עם גלגלים) -השאלה לא כמה עולה לול לתינוק? אלא מה מקבלים אתם מהשימוש בלול לתינוק. מחיר לול לתינוק מתבטא לא רק בהוצאה כספית. אם תבחרו במוצר איכותי כמו עגלול, תקבלו גם לול וגם עגלה שני מוצרים שונים במחיר של מוצר אחד.

 

תוכלו ליהנות מכל העולמות, גם בבית וגם בחוץ. בכל רגע ובכל שלב התינוק נמצא במרחב הפרטי הבטיחותי שלו. אם מוסיפים צעצועים יש לו מרחב פעילות בכל מקום בו תבחרו. 

 

תוכלו לצאת לטייל, התינוק נחשף למראות מחוץ לבית, בעלי חיים, ילדים, עצים, פרחים. הוא חווה את העולם כמעט ללא מכשולים. הערך המוסף שאתם מקבלים בשימוש יום יומי בעגלול גבוה מהשאלה כמה עולה לול לתינוק? 

תבדקו מה אתם ומה התינוק שלכם מקבלים מה הערך הנוסף שיש בעגלול.

 

אריאל מתגוררת בבית לא גדול, היא חיפשה מענה שיתן פתרון לתינוק גם בבית וגם בחוץ. 

מאחר והחללים בבית לא גדולים אין מקום גם ללול, גם לעגלה וגם למיטת תינוק. 

לכן אריאל בחרה בעגלול שיתן לה מענה לכל הצרכים יחד.

היתרון הגדול ביותר של העגלול זה הניידות. היכן שאריאל נמצאת העגלול נמצא לידה. 

בזמן הכנת אוכל או כל מטלה ביתית אחרת כמו קיפול כביסה ועוד…, בזמן עבודה על המחשב, בזמן רגוע של שתיית קפה בחצר. 

בכל רגע נתון לא משנה מה קורה מסביב, התינוק בטווח ראיה – הוא בעגלול! 

אריאל: ” העגלול כל כך נוח, לאן שאני הולכת העגלול איתי, לכל חדר בבית, פשוט נפלא, במיוחד כשאני צריכה לסדר את הבית, מצד אחד אני רואה את התינוק כל הזמן, אני יודעת מה קורה לו ומה הוא עושה, מצד שני אני יכולה לבצע את מטלות הבית שלא נגמרות לעולם” במחיר לול לתינוק אריאל קיבלה גם עגלה!

לול עם גלגלים - לול לתינוקות שניתן להסיע אותו

איך מזיזים את הלול לתינוק ממקום למקום? אפשר לחבר גלגלים?

גלו את העגלול! את מה? את העגלול!

עגלול זה למעשה לול עם גלגלים. 

אותם השימושים אותן היתרונות, רק שלמעשה עגלול יכול לתפקד גם כלול עם גלגלים בתוך הבית וכעגלה לתינוק מחוץ לבית.

אין ספק לול עם גלגלים שאפשר גם לטייל איתו בהחלט נשמע מעניין!!

העגלול קיים כבר כמה עשרות שנים, הראשונים להשתמש בלול עם גלגלים היו מטפלות עם קבוצה גדולה של ילדים

שרצו  למעשה עגלה אחת פשוטה לתפעול עבור קבוצה של ילדים – לול לתינוקות שניתן להסיע אותו – כך נולד העגלול, עגלה+לול

מה היתרון של עגלול, זה למעשה עגלת לול כך שהעגלול מתאים גם לחצר, למגרש המשחקים, ולא רק בתוך הבית.

בשונה מלול רגיל, העגלול ,עם גלגלים גדולים וידית דחיפה. 

העגלול, לול עם גלגלים, עשוי צינורות מתכת,קל מאוד ונוח לתפעול.

“אין כמו הבית” זה יותר מסיסמה. 

כהורים אנחנו רוצים להעניק לילדינו תחושת ביתיות בכל מקום שבו הם נמצאים.         

העגלול שלנו נוצר ע”י הורים למען הורים וילדיהם.                                                                                          

העגלולים בנויים להעניק לילד סביבה מוגנת מצד אחד ופתוחה לגירויי העולם  מנגד התינוקות יכולים לשכב, להסתובב, לשבת ולעמוד, ללא חשש מנפילה או יציאה מגבולות העגלה ובכך להעניק גם להורים שקט ונינוחות החשובים כל כך לילד.

העגלולים מיוצרים בעבודת יד, מחומרים איכותיים, צבועים בצבע ללא עופרת ובטוחים לשימוש.

חנות

לול לפעוטות

מוצרים נוספים

כיסא לעגלול
כיסא לעגלול
כיסוי שמש רוח לעגלול
כיסוי שמש רוח לעגלול
דלת לעגלול
דלת לעגלול

הורים יקרים,

ניתן למצוא את כל סוגי העגלולים שלנו באתר babyspace.co.il

אחרי מאמר ארוך ומפורט אני מקווה שההחלטה איזה עגלול לרכוש תהיה קלה יותר

עדיין מתלבטים??
ריכזנו עבורכם מספר שאלות נפוצות ששאלו אותנו הורים על עגלולים

האם נוצרים פנצ’רים בגלגלים  – הגלגלים עשויים מגומי מוקצף ולכן אין פנצ’רים

האם יש קפיצים לעגלול – הקפיצים מוסיפים מאוד במשקל העגלול, הגלגלים שלנו גדולים ומלאים המשמשים לבולמי זעזועים

לאיזה גיל מתאים עגלול ? – משלושה שבועות ועד שנתיים וחצי

יש גלגלים מסתובבים בחזית? – בעגלול שלנו הגלגלים הקדמיים הם גלגלים משוגעים, מסתובבים 360 מעלות

האם המתכת מתחממת בקיץ? – כמו כל דבר שנמצא בשמש לאורך זמן, גם מתכת מתחממת, בדיוק כמו ידית האחיזה של הרכב.      לעומת זאת כמעט ולא ניתן לגעת בהגה (עשוי סוג של פלסטיק) .

יש חלודה? – אנחנו צבעים בקלייה בתנור כדי למנוע חלודה

האם העגלול בטיחותי ?– העגלול מיוצר מחומרים איכותיים, עשוי כולו בעבודת יד, מוקפד מאוד לאורך כל תהליך הייצור, ללא שבבים, שאריות ריתוך, ברגים וכדומה.

האם העגלול כבד? – העגלול עשוי כולו מצינורות מתכת, קל מאוד ושוקל 12.5 ק”ג בלבד!

 

5/5

מה חושבים עלינו?

"שלום מיכל ויאיר היקרים רצינו להגיד תודה רבה על העגלול היפיפה אנחנו מרוצים מאוד ובכלל שמחים ומעריכים מאוד מאוד את השירות הנהדר שלכם עד הרגע האחרון וגם אחריו😁 אז שוב תודה גדולה וכבר המלצנו לכולם אלקנה ומיתר סימקוביץ מושב תקומה"
אלקנה ומיתר סימקוביץ
לקוח מרוצה
"חשוב לי שהעגלול איכותי, נוסע טוב ובקלות, מתאים להסעת נכדים וגם למשאות קיבוץ שיתופי להביא כביסה, אוכל מחד"א וכד כמובן שהשירות האדיב והנעים הצדיק את הבחירה בכם. כל החברות של אמא שלי מקנאות בעגלול שלה והיא ממשיכה לפרסם אתכם! תצליחו!"  
גלי ומשה
לקוח מרוצה

אולי יעניין אתכם לשמוע גם על:

גלגלים לעגלול
גלגלים לעגלול
עגלול גדול
מושב לעגלול
הגנה על עגלול
כיסוי לעגלול משמשונית
דלת לעגלול
דלת לעגלול
5/5

מי אנחנו?

יאיר ומיכל

יאיר אלון מהנדס מכונות, בתעשיית המתכת והגומי מעל 30 שנה

מיכל אלון,  מהנדסת איכות, בתעשיית המתכת, והפלסטיקה מעל 30 שנה.

את כל הניסיון שצברנו, בהכרות עם תהליכי יצור,

אבטחת איכות, גוון חומרים ומחשבות על חינוך וטיפול בתינוקות מן הצד השני,

אנחנו משקיעים בתכנון העגלולים שלנו.

הניסיון לחשוב דרך עיני התינוק, והקשר בין ההורה לפעוט שבעגלה, מתבטא בכל רכיב ורכיב.

יאיר ומיכל

ברשתות החברתיות כבר ראיתם אותנו?

גלריה של בני משפחה