עגלול לתינוקות

 

יש לכם שאלות? בקשות? 

 

איך נבחר מנשא טיולים מומלץ

למה אנחנו מציעים מנשא טיולים שהוא עגלול מומלץ

אנחנו יאיר ומיכל הקמנו עסק קטן לייצור עגלולים.

את העסק הקמנו ב 2011, מאז ועד היום מכרנו מאות עגלולים בגדלים שונים, עבור אנשים שונים.

מהורים לילד אחד ועד משפחתונים עם עשרות ילדים.

אנחנו מקפידים ליישם בעגלולים שלנו את ההערות הבקשות והתובנות של הלקוחות שלנו.

כל הערה מבחינתנו חשובה!

אין יותר חשוב מהלקוח! הפידבק וההצעות גרמו לנו ללמוד ולשפר את העגלול, מהגלגלים ועד לידית האחיזה.

כל בקשה בשבילנו היא אתגר, המשימה שלנו להפוך את חווית השימוש למשהו קל נוח ונעים.

אנחנו מאמינים בגידול ילדים בעגלול, את כל הילדים שלנו גידלנו בעגלול וגם את הנכדים שלנו.

אנחנו מאמינים שהעגלול היא העגלה הטובה ביותר לתינוק מרגע היוולדו ועד לגיל שנתיים שלוש (הגן).

התפתחות תקינה של התינוק בעגלול היא פשוטה ולא מצריכה עזרים נוספים.

גם כשמדובר בקבוצה של ילדים עגלול הוא הפתרון הטוב ביותר לצאת איתם לטייל.

 

את כל הניסיון שצברנו במשך השנים יישמנו בעגלולים שאנחנו מייצרים.

ההוכחה הטובה ביותר לאיכות העגלולים היא לקוח חוזר, ישנם לקוחות שרכשו 5-6 עגלולים ולא רק הגנים, גם לקוחות פרטיים! כן פרטיים! יש לנו לקוחה שיש לה משפחתון בבית וגם ארבעה ילדים בוגרים.

לאחר שרכשה עבורה עגלול לתינוקות אחד למשפחתון שלה, החליטה לרכוש עגלול לכל אחד מילדיה הנישואים !

איזו מתנה נפלאה! לכל נכד עגלול!!

ניתן לראות את כל העגלולים שלנו גם באתר babyspace.co.il

ישנם עגלולים קטנים למשפחות ועגלולים גדולים לגנים ומשפחתונים.

עגלול ליחיד דגם רביד
עגלול מנשא מומלץ לתינוק שנולד

עגלול מתכת כמעט שקוף – הסורגים כל כך דקים  – ניתן לאחוז באצבעות הרגליים!!

עגלול מתכת
סורגים דקים של עגלול ברזל

מבט אל העולם כמעט ללא מחיצות

עגלול מידות
מבט שקוף לעולם בעגלול
עגלול קטן
ללא מחיצות
גירויים סביבתיים

מנשא טיולים מומלץ בכל מזג אוויר

גם בימים קרים טיול בעגלול מאפשר הרמת ראש ומבט קדימה 

מנשא טיולים מומלץ - עגלול מתכת

עד שנולד לנו תינוק אנחנו מוצאים את עצמנו מתפשרים  לא פעם על הנוחות. אנחנו רוכשים על פי מותג, מראה, אופנה, יופי , אנחנו רוכשים בזכות המראה המושך ולא בזכות הנוחות.

אך כאשר מצטרף תינוק למשפחה אנחנו לומדים את הכלל החשוב ביותר מבחינתו – אם זה לא נוח אין טעם לקנות את זה. לרבות מנשא מומלץ לטיולים. 

 

מתוך מאמר שימוש בטוח במנשא:

שימוש במנשא טיולים מומלץ נחשב כדרך נוחה ויעילה לשמור את התינוק קרוב לגוף ההורה, כשהידיים חופשיות ואין עומס על הגב. עם זאת, חשוב לדעת כי גם שימוש לא נכון במנשא עלול לסכן את חיי התינוק.

בחודשי חייו הראשונים של התינוק, שרירי העורף והצוואר אינם מפותחים דיים והתינוק אינו יכול להחזיק את ראשו באופן יציב. בד המנשא עלול להילחץ כלפי פניו של התינוק, לכסות את פתחי האוויר, ולגרום לחנק תוך דקה או שתיים. פגים ותינוקות במשקל נמוך נמצאים בסיכון יתר.

סיבה נוספת העלולה לגרום לחנק לתינוק בשימוש במנשא בד, היא תנוחת התינוק במנשא. כשהתינוק מעורסל בתוך המנשא טיולים מומלץ, סנטרו נצמד לבית החזה ועלול לחסום מעבר אוויר לקנה הנשימה ולהפסיק את זרימת החמצן לגופו. התינוק לא יוכל לבכות ולאותת על מצוקה, ובתוך דקות עלול להיחנק.

טווח השימוש מוגבל, מנשא הוא תחליף לנשיאה התינוק בידיים, אחרי זמן מה הוא עלול להכביד, תלוי במשקל התינוק .

 
עגלול יד 2
עגלול משומש

מנשא מומלץ לתינוק שנולד התפתחות תקינה ללא פשרות גם מחוץ לבית

יש לשקול את היתרונות ואת החסרונות של השימוש במנשא מומלץ לתינוק שנולד – בין אם השימוש מוגבל לבית בלבד או משמש כתחליף לעגלה

נשיאת תינוק במשך שעות רבות בלי שתהיה אפשרות להניחו בעגלה ולהשתחרר מכובד משקלו עלולה להיות מתישה ומכאיבה – במיוחד אם האמא אינה צעירה מאוד.

המנשא חושף את התינוק לכל מיני סכנות כמו כלים חדים, משקאות חמים ואפילו כיריים לוהטות ומה שעליהן בעת עבודה במטבח.

נדרשת מיומנות למשימה הכניסה למנשא והיציאה ממנו – במיוחד אם נדרש לעשותה בזריזות.

העגלול לעומת זאת, מתאים לתינוקות מהלידה ועד גיל הגן, ואילו מנשאים מתאימים בדרך כלל מגיל לידה ועד גיל שנה בערך. המנשאים המתאימים לגילאים מתקדמים יותר עלולים להיות מעמסה גדולה מדי בגלל משקל הפעוט.

יש לציין שבארה"ב אירעו כמה וכמה מקרי מוות בחנק של תינוקות בעת שהיו במנשאי ערסול מסוימים. ישנה בעיה עם מנשאים הנכרכים לפי רצון ההורה ותלויים יותר במיומנות.

יש חשיבות גדולה מאוד להתפתחות תקינה של התינוק בשלבים הראשונים של חייו. מנשא מומלץ לתינוק שנולד מאפשר סביבה בטוחה ומוגנת אך גם כזו שמאפשרת את התפתחות התינוק.

בשלבים הראשונים התינוק מרים את הראש ומחזק את זוקפי הכתפיים – מנשא מומלץ לתינוק שנולדמאפשר שכיבה על הבטן או על הגב. כדאי להרגיל את התינוק כבר בשבועות הראשונים לשכב על הבטן, ההמלצה להשכיב את התינוק על הבטן בשעות העירות שלו מתאימה כבר לימי חייו הראשונים, כך שהוא מתמודד מההתחלה עם משקלו בלידה, ובהדרגה נאלץ להתמודד עם המשקל העולה של כלל גופו וראשו בעיקר.

כאשר בוחרים מנשא מומלץ לתינוק שנולד  מומלץ לשאול מספר שאלות, מה מטרת המנשא? כמה שעות ביום נרצה להשתמש במנשא? האם המנשא ישמש בבית או בחוץ? האם נרצה גם עגלה וגם מנשא? 

עגלול מנשא מומלץ מגיל לידה

מנשא טיולים מומלץ

רעיונות למנשא מומלץ מגיל לידה

אנחנו מציעים עגלול.  העגלול הוא מנשא מומלץ מגיל לידה ועד גיל הגן.

העגלול מרחב בטיחותי מתאים לתינוק בכל שלבי ההתפתחות שלו.

 העגלול מנשא מומלץ מגיל לידה מאפשר סביבה בטוחה ומוגנת, 

 העגלול מנשא מומלץ מגיל לידה מאפשר שכיבה על הגב ושכיבה על הבטן, יש מרחב להתפתחות התינוק משלב השכיבה, לישיבה ועמידה.

 העגלול מנשא מומלץ מגיל לידה גם לבית וגם לחוץ, מתאים גם כמיטה, לול ועגלה.

 העגלול מנשא מומלץ מגיל לידה מתאים גם לטיולים בטבע, ישנם הרבה מאוד מסלולי טיולים בארץ המתאימים לפעוטים, מסלולי הליכה קלים עם שבילים מסודרים, מה מתאים יותר לטיול מאשר  עגלול שהוא גם מנשא מומלץ מגיל לידה. העגלול פתוח לסביבה, כמעט ואין מכשולים בין הפעוט והנוף הסובב אותו. הפעוט יכול לשבת או לשכב בעגלול להנות מהטיול, כאשר הוא מתעייף יש לו מקום לנוח ולישון. העגלול קל מאוד עם גלגלים גדולים ומתאים לכל סוגי השטח.

מוצרים מיוחדים לתאומים
רשימת מוצרים לתינוק
מוצרים לתאומים

מנשא או דרכים נוספות מומלצות (מומלץ) לתינוק

יתרון נוסף לעגלול – משקל

העגלול מנשא מומלץ לתינוק קל משקל, נוח לניוד, גלגלים גדולים, מתאים לכל תנאי השטח.

העגלול מנשא מומלץ לתינוק כל כך קל אפשר לדחוף ביד אחת בלבד

 

כשאתם יוצאים לטייל בשכונה או בחיק הטבע, אין יותר מתאים עגלול מנשא מומלץ לתינוק, העגלול שקוף לסביבה אך עדיין סביבה בטוחה ומוגנת, מתאים לטיולים בבתי ספר שדה, במקום לסחוב לול ועגלה, לוקחים עגלול!

העגלול מתאים גם לבית וגם לחצר, העגלול יכול לשמש מיטה בחדרי אירוח או עגלה בחדרי אוכל.
העגלול מתאים כמנשא כבר מגיל 0

מנשא מגיל 0 – מנשא מאפשר לתינוק להישאר קרוב להוריו, ליהנות מחום גופם, נשימותיהם והקרבה שלהם, ומאפשר להורים לנוע באופן חופשי במרחב, לפנות את ידיהם לפעולות נוספות, ולהרגיש קרוב לתינוק הקטן, שכה זקוק להגנה. ישנם ימים שתינוקות עשויים לשהות ימים שלמים במנשא, ולכן חשיבות רכישה מנשא נח ובריא היא קריטית לבריאות האם ולתינוק.

מנשאי תינוקות בכלל ומנשא מגיל 0 הפכו בשנים האחרונות לטרנד של ממש, למרות שהשימוש בהם הוא ממש לא חדש. במשך מאות שנים, אימהות רבות השתמשו במנשאי בד שונים כדי לשמור ולהחזיק את התינוק קרוב אליהן. ויש לך סיבות טובות. אם אתם מתכוונים להסתובב עם התינוק בחודשים הראשונים לחייו – אין דרך טובה יותר להוריד את העומס מאשר לבחור מנשא טוב עבורכם. והם מעולים לא רק לטיולים בחוץ. מנשא טוב הוא מוצר שימושי מאוד גם בבית.  

הורים רבים מודים שהם לא היו יכולים להסתדר בלי מנשא מגיל 0, גם בבית וגם מחוצה לו. ההחלטה להשתמש במנשא היא קלה ביותר, ההחלטה איזה מנשא לקנות , לעומת זאת, יכולה להיות מעייפת. וכמו כל מוצר אחר, גם כאן, כדאי מאוד לבדוק את המוצרים לפני הרכישה. חשוב שתחשבו מתי ולכמה זמן אתם רוצים להשתמש במנשא.

מנשא מגיל 0 צריך לעמוד במספר קריטריונים: קל, נוח לתפעול ונשיאה, ומעוצב במיוחד כדי לשמור על התינוק שלכם קרוב ובטוח. לפני שבוחרים מנשא מגיל 0, יש לוודא שאתם יודעים מה אתם מחפשים וחשוב יותר האם המנשא מגיל 0 עונה על כל הדרישות הבטיחות וההתפתחות של התינוק.

אם אתם מחפשים דרך קלה ונוחה לשאת את התינוק, מה קל ופשוט יותר מעגלול.

העגלול קל, נוח, פשוט לתפעול. משקל התינוק לא מכביד על הגב שלכם, יש לכם ידיים פנויות לבצע משימות נוספות.

העגלול מתאים גם לשכיבה על הגב וחשוב מזה שכיבה על הבטן. העגלול חושף את התינוק לסביבה מעודד אותו להרים את הראש ובכך עוזר ומקל בהתפתחות התינוק.מנשא מומלץ לתינוק שנולד

עגלול מנשא טיולים מומלץ
מנשא טיולים מומלץ

מנשא נחשב כדרך נוחה ויעלה לשמור על התינוק. מה מומלץ לתינוק שנולד? (מנשא מומלץ לתינוק שנולד)

 

יצאנו לטייל עם מנשא טיולים קצת שונה מומלץ לקרוא איזה

החורף הגשום הופך את האביב שלפנינו לעונת טיולים מקסימה במיוחד. אם אתם אוהבים לטייל ברחבי הארץ, ככל הנראה גם העובדה שהפכתם להורים טריים לא תעצור אתכם – וטוב שכך. היום ישנם בשוק שלל מנשאים שיהפכו את הטיול עם התינוק למהנה במיוחד – עבורכם ועבורו.

מנשא טיולים מומלץ  יש הרבה, מנשא חזה, מנשא גב, מנשא קשיח, מנשא רך. אנחנו משתמשים במנשא טיולים מומלץ קצת שונה, חשיבה קצת אחרת. למעשה כשאתם יוצאים לטייל עם הפעוט מטרת המנשא הוא לאחסן את הפעוט בזמן טיול ולהשאיר את ההורה עם ידיים פנויות.  

חשוב לציין ישנם מנשאים ייעודיים לטיולים של שעות ארוכות. וישנם מנשאים  המתאימים לטיול קצר, של שעה פחות או יותר. אנחנו רוצים לדבר על מנשא טיולים מומלץ למשך זמן ארוך.  

עגלול – העגלול מנשא טיולים מומלץ בכלל ומנשא מומלץ לתינוק שנולד בפרט.

דמיינו טיול משפחתי בשבילי הארץ, כל המשפחה מתאגדת יחדיו לטיול. המסלולים הם שבילי הליכה המתאימים כמעט לכל גיל. גלגלי העגלול מתאימים לכל סוגי השטח. הטיול פשוט ומהנה, התינוק בעגלול, האחים מתרוצצים בחזית, חלק מהציוד נמצא על העגלול. כל כך נעים ופשוט לטייל עם עגלול – מנשא טיולים מומלץ.

גודל העגלול מתאים למעברים בתוך בית, כך שאם רוצים לאכול במסעדה אפשר להיכנס עם העגלול אל המסעדה כמו כל עגלה מנשא טיולים מומלץ אחר.

לא מזמן יצאנו לגיבוש משפחתי בבית ספר שדה אשר בקיבוץ שניר  , בלב יער אלוני תבור, נמצא בי"ס חרמון. 

בלב ארץ פלגי מים, במרחק נגיעה מנחל חרמון, נחל דן ונחל שניר – ממש על הצומת למסלולי הטיולים בחרמון ובצפון הגולן. יצאנו משפחה מורחבת של 40 נפשות, אחים, הורים, ילדים, סבים.

יחד עם כל הציוד שלנו החלטנו לקחת גם עגלול – מנשא טיולים מומלץ. 

אל העגלול נכנסו בשמחה תינוק בן 4 חודשים ופעוט בן שנתיים וכמעט לא יצאו ממנו.

בבוקר התאספנו כולנו בחדר האוכל, התינוקות בעגלול משחקים, אנחנו והבוגרים יותר בחבורה, אוכלים שותים ומתכננים את מסלולי ההליכה. כמעט כל מסלול הליכה מתאים גם לילדים וגם לעגלול!

בערב אחרי ארוחת ערב התאספנו באחד מהדשאים הסובבים אותנו.

שיחקנו משחקים, צחקנו, כשכל הזמן הזה התינוקות משחקים בעגלול. ידענו שהם בטוחים, שהם קרובים, כך ההורים יכלו להיות שלווים ולהנות מזמן איכות משפחתי.  בלילה כשפנינו כל אחד לחדרו לישון, התינוק ישן שנת ישרים בעגלול קרוב להורים.

ההורים רגועים , יש להם הפיתרון קל ונוח גם לנשיאת התינוק, וגם לשמירה עליו במשך שעות היום והלילה. 

עגלול – מרחב בטוח לתינוק

חנות

עגלול מנשא מגיל אפס

מנשא טיולים מומלץ
עגלול מנשא מומלץ

מוצרים נוספים

כיסא לעגלול
כיסא לעגלול
כיסוי שמש רוח לעגלול
כיסוי שמש רוח לעגלול
דלת לעגלול
דלת לעגלול

הורים יקרים,

ניתן למצוא את כל סוגי העגלולים שלנו באתר babyspace.co.il

אחרי מאמר ארוך ומפורט אני מקווה שההחלטה איזה עגלול לרכוש תהיה קלה יותר

עדיין מתלבטים??
ריכזנו עבורכם מספר שאלות נפוצות ששאלו אותנו הורים על עגלולים

האם נוצרים פנצ'רים בגלגלים  – הגלגלים עשויים מגומי מוקצף ולכן אין פנצ'רים

האם יש קפיצים לעגלול – הקפיצים מוסיפים מאוד במשקל העגלול, הגלגלים שלנו גדולים ומלאים המשמשים לבולמי זעזועים

לאיזה גיל מתאים עגלול ? – משלושה שבועות ועד שנתיים וחצי

יש גלגלים מסתובבים בחזית? – בעגלול שלנו הגלגלים הקדמיים הם גלגלים משוגעים, מסתובבים 360 מעלות

האם המתכת מתחממת בקיץ? – כמו כל דבר שנמצא בשמש לאורך זמן, גם מתכת מתחממת, בדיוק כמו ידית האחיזה של הרכב.      לעומת זאת כמעט ולא ניתן לגעת בהגה (עשוי סוג של פלסטיק) .

יש חלודה? – אנחנו צבעים בקלייה בתנור כדי למנוע חלודה

האם העגלול בטיחותי ?– העגלול מיוצר מחומרים איכותיים, עשוי כולו בעבודת יד, מוקפד מאוד לאורך כל תהליך הייצור, ללא שבבים, שאריות ריתוך, ברגים וכדומה.

האם העגלול כבד? – העגלול עשוי כולו מצינורות מתכת, קל מאוד ושוקל 12.5 ק"ג בלבד!

 

5/5

מה חושבים עלינו?

"שלום מיכל ויאיר היקרים רצינו להגיד תודה רבה על העגלול היפיפה אנחנו מרוצים מאוד ובכלל שמחים ומעריכים מאוד מאוד את השירות הנהדר שלכם עד הרגע האחרון וגם אחריו😁 אז שוב תודה גדולה וכבר המלצנו לכולם אלקנה ומיתר סימקוביץ מושב תקומה"
אלקנה ומיתר סימקוביץ
לקוח מרוצה
"חשוב לי שהעגלול איכותי, נוסע טוב ובקלות, מתאים להסעת נכדים וגם למשאות קיבוץ שיתופי להביא כביסה, אוכל מחד"א וכד כמובן שהשירות האדיב והנעים הצדיק את הבחירה בכם. כל החברות של אמא שלי מקנאות בעגלול שלה והיא ממשיכה לפרסם אתכם! תצליחו!"  
גלי ומשה
לקוח מרוצה

אולי יעניין אתכם לשמוע גם על:

גלגלים לעגלול
גלגלים לעגלול
עגלול גדול
מושב לעגלול
הגנה על עגלול
כיסוי לעגלול משמשונית
דלת לעגלול
דלת לעגלול
5/5

מי אנחנו?

יאיר ומיכל

יאיר אלון מהנדס מכונות, בתעשיית המתכת והגומי מעל 30 שנה

מיכל אלון,  מהנדסת איכות, בתעשיית המתכת, והפלסטיקה מעל 30 שנה.

את כל הניסיון שצברנו, בהכרות עם תהליכי יצור,

אבטחת איכות, גוון חומרים ומחשבות על חינוך וטיפול בתינוקות מן הצד השני,

אנחנו משקיעים בתכנון העגלולים שלנו.

הניסיון לחשוב דרך עיני התינוק, והקשר בין ההורה לפעוט שבעגלה, מתבטא בכל רכיב ורכיב.

יאיר ומיכל

ברשתות החברתיות כבר ראיתם אותנו?

גלריה של בני משפחה