עגלול לתינוקות

מוצרים לתאומים

עגלות תאומים

מוצרים מיוחדים לתאומים – לקראת שבוע התאומים בואו נדבר על מוצרים מיוחדים לתאומים

שיח על תאומים, לרגל שבוע התאומים בואו נדבר על תאומים. מוצרים, עגלות, איך נצא לטייל ועוד.

השוק מוצף במוצרים מיוחדים לתאומים, בגדים, חיתולים, בקבוקים, תחליפי חלב,מוצצים וכמובן עגלות, עגלות לשניים, עגלת אחים, עגלה ומנשא, כל האפשרויות, אבל מה כדאי לבחור? מכל שלל מוצרים מיוחדים לתאומים מה הכי מתאים לכם ההורים.

למאמר זה צרפתי שיחות של אמהות על התנהלות עם תאומים ביום יום, טיולים ועגלות תאומים. הדאגות, הקשיים היומיומיים, אני מניחה שתוכלו להזדהות אם חלק או יותר מהנאמר, למצוא בשיח גם את השאלות, התהיות והמחשבות שלכם, וכנגד מול התשובות של האמהות, נוסיף אנחנו  את התשובות והתובנות שלנו.

 

 

יש לכם שאלות? בקשות? 

 

 

מוצרים מיוחדים לתאומים אבל לא רק לתאומים, המאמר מתאים לכל לידה עם ריבוי עוברים או אחים צמודים.

שאלה:

"טיפים ועצות מעשיים בבקשה . התאומים כבר שובבים גדולים בני שנה וארבע ושניהם ממש לא "רואים בעיניים"… נהיה לי מפחיד לצאת איתם לבד לגן שעשועים וכדומה… ומצד שני אני לא רוצה למנוע מהם הנאות שלא היו נמנעות אם לא היו שניים…

אשמח לטיפים, עצות וחיזוקים. חברה ייעצה לי אחד במנשא ואחד משחק… קשוח לי … אבל אולי אין ברירה"

תשובות של אמהות

"גם שלי בני שנה וארבע, בן ובת, לא מעיזה ללכת איתם לבד לגן שעשועים, הם שובבים ואמיצים. הולכת איתם רק עם עוד מישהו" 

"יש לי עצה אולי לא כל כך פופולרית….לשחרר. לתת להם לרוץ, להתנסות. להתערב רק ממש כשמדובר במקרה חירום.למצוא גן מרוחק מהכביש.חמישה ילדים אני מגדלת ככה, סומכת עליהם שיצליחו, ורק אם ממש הם במצוקה מתערבת. לי זה עובד…בהצלחה!!!"

"ללכת לגני שעשועים מגודרים עם מתקנים שהם עם כמה שפחות אלמנטים שניתן ליפול מהם.. דורש השקעה אבל יש כאלו בנמצא"

"יכולה להגיד לך שהתאומים שלי לא ראו גן משחקים עד גיל 3"

"בגיל הזה רק עם עזרה, אצלי רק עכשיו בני 2 וקצת אני הולכת לבד וגם רק לגינות מאד מסוימות שהדרך לכביש לא ארוכה במיוחד כי הבן אוהב לרוץ לכביש. ועדיין, זה קשוח ביותר אבל אין לי ברירה"

"נראה לי לא ״פייר״ מבחינתם שאחד יהיה במנשא ואחד ישחק.

שאלה לפני הכל מבחינה התפתחותית – הם הולכים/רצים… ?

בנוסף – מה הקושי שלך? שכל אחד הולך לכיוון אחר? שהם רבים ביניהם? כל ההתנהלות? תמקדי מה בעצם ״קשוח״לך ?"

אכן לטייל עם שניים ללא ספק זה קשה ,לכן שוק מוצרים מיוחדים לתאומים כל כך משגשג ומגלגל מאות אלפי שקלים בשנה,  אבל יש פתרון זול ופשוט -אנחנו מציעים אפשרות פשוטה של עגלול

ראשית בחלל אחד יש מקום לשניים ואף יותר. 

שנית "התאומים כבר שובבים גדולים בני שנה וארבע"העגלול מרחב מוגדר ובטיחותי, כל אחד מהתאומים יכול לעמוד, לשבת, לשכב, לשחק. אין הגבלה ואין מגבלה בתוך גבולות העגלול.

אין צורך להישאר בבית או לחפש מלווה כל פעם שרוצים לצאת החוצה. גני משחקים חשובים גם להורים וגם לפעוטים. הפעוטים לומדים את גבולות היכולת הגופנית שלהם. הם לומדים להתנדנד בנדנדה, לגלוש במגלשה, לעלות על סולם, לשחק בארגז חול, פעילויות המחדדות את היכולת הקוגניטיבית והסקרנות של הפעוטים.

צאו לטייל עם עגלול.

 

עגלת תאומים שניים בישיבה
שני בני דודים שוכבים בעגלול

עגלול מתכת כמעט שקוף – הסורגים כל כך דקים  – ניתן לאחוז באצבעות הרגליים!!

עגלול מתכת
סורגים דקים של עגלול ברזל

מבט אל העולם כמעט ללא מחיצות

עגלול מידות
מבט שקוף לעולם בעגלול
עגלול קטן
ללא מחיצות
גירויים סביבתיים

מוצרים לתאומים

לצאת לטייל גם בימי החורף

מוצרים לתאומים

מוצרים לתאומים -לתינוקות שלי ממש חם בקוקו…תמליצו לי על עגלה קלה ונושמת התאומים כבר בני שנה יש 

מבחר מוצרים לתאומים ובכל זאת עדיין לא מצאתי…

מוצרים לתאומים, בואו נדבר קצת על יתרונות העגלול במכלול מוצרים לתאומים, העגלול- מרחב פתוח ובטיחותי לפעוט. הסורגים כל כך דקים כך שהמבט לעולם כמעט שקוף. הפעוטים חופשיים בעגלול לעשות ככל העולה על רוחם. יש להם ארבעה כיווני אוויר. עגלול בהחלט עגלה קלה מאוד שוקלת 12 ק"ג בלבד. יתרון נוסף הוא הניוד, מאוד קל ונוח לטייל עם עגלול. העגלול מתאים לתנאי שטח שונים כמו חול, חצץ, רגבים של אדמה.

העגלול יכול לשמש גם כמיטה וגם כלול, מוצר לתאומים עם כל כך הרבה שימושים.

עגלול תאומים

עגלול תאומים – עגלול זה מדהים אבל מותר לישון בעגלול תאומים?

שאלה:

"עגלול תאומים זה מהמם… אבל מותר לישון בו? "

תשובה:

"למה לא?? זה ישר, כמו מיטה, אצלי ישנו בו המון, מגיל 0 זו היתה המיטה שלהן בסלון… וגם כשיצאנו לטייל…" תשובה של חנה לשאלת השינה בעגלול תאומים.

נכון, עגלול תאומים מותאם לשכיבה. בעגלה רגילה יש להוסיף אמבטיה על מנת שהתינוק יוכל לישון. עגלול תאומים רחב מספיק ומתאים גם לשינה גם לישיבה וגם לעמידה.  

"אני יוצאת עם התאומים כל הזמן כי זה בעיקר מאפשר לי להתאוורר (היום בני חצי שנה). אני בדרך כלל מנסה שיהיה איתי עוד מישהו אבל אם לא זה לא מונע ממני לצאת. פשוט לקחת בחשבון שרוב הסיכויים שמישהו יבכה והתוכנית לא תתנהל כמו שחשבת לפני שיצאת מהבית. אבל הכי חשוב לזרום ולתפעל כל סיטואציה באותו רגע. לא להתעכב על קטנות"

עגלול תאומים

מוצרי תינוקות וילדים
עגלה לצמודים
מוצרים לתאומים

עגלות תאומים מחירים

עגלות תאומים מחירים – אני גרה בבניין קומה 2 ללא מעלית, וההתנהלות עם תאומים בחוץ מאוד קשה לי שאני לבד, מחפשת עגלות תאומים מחירים סבירים שיתאימו למעלית

אמהות בחופשת לידה, איך ניתן לצאת החוצה עם מספר ילדים בו זמנית.

שאלה:

"היי, אשמח לעצה. אני עם תאומיקס מדהימים בני 3 חודשים, אני מוצאת את עצמי רוב הזמן בבית איתם, אני שמה אותם במשטח פעילות /לול/זמן בטן, ובכל זאת חסרה לי ההרגשה של לצאת החוצה. יש המון פעילויות של קטנטנים למשל בקניונים, ואני מתה לצאת, לפגוש אמהות אחרות, ולתת לתינוקות קצת פעילות מעניינת לא רק בתוך הבית, אבל מאוד מאתגר אותי לצאת איתם ביחד לבד. זה מתחיל בזה שאני גרה בבניין קומה 2 ללא מעלית, וההתנהלות איתם בחוץ מאוד קשה לי שאני לבד. למישהו יש עצה לתת לי? מישהו לקח את התאומים לבד לפעילות כזאת והסתדר? "

תשובה:

"הייתי בחופשת לידה איתם. שום כלום ודבר שאפשר לעשות בחוגים בגיל הזה לבד… עד היום נאלצים לוותר על דברים בגלל תאומים. שיעורי שחייה? (כאשר לבד, אם יש עזרה אז הכל נראה אחרת)."

 

"אני הייתי עם בן שנה וחצי ותאומות ויצאתי איתם המון לפארק מול הבית (עצם היציאה נתנה לי מרווח נשימה כי בחוץ היה להם מאוד נעים והזמן עבר בכיף)

אני מרגישה שככל שתצאי יותר מהבית גם הילדים ילמדו את ההתנהלות והכל יהיה הרבה יותר קל עם הזמן.. רק צריך לעשות את זה! ולא להיבהל מזה!

כרגע הן בנות 3 חודשים (אני אישית חושבת שהן קצת קטנות לאינטראקציה) אבל בכל מקרה כשיש מזג אוויר נעים או אפילו לגן ציבורי או גן עם אמא.. לצאת לצאת לצאת

זה הדבר הכי טוב שעשיתי

הילדים שלי כל כך נינוחים וקלילים בחוץ לעומת אחרים.. וזה הכול בגלל שאנחנו עושים את זה הרבה

עוד דבר – לגבי המעלית

שימי אחת במנשא אחת עליך.. ותרדי..

תשאירי את העגלה למטה (אפילו נעולה אם צריך)

אבל אל תוותרי על היציאות מהבית"

 

יציאה מהבית חשובה גם להורים וגם לילדים, אל תוותרו על זה, 

פתרון לטיול עם מספר ילדים אנחנו מציעים עגלול. עגלול מגיע בשלל דגמים ומידות, ניתן להתאים את העגלול למידות שלכם! עגלות תאומים מחירים סבירים ניתן למצוא, עגלות תאומים שיתאימו לקומה שניה ללא מעלית קצת קשה יותר למצוא. הפתרון של נעילת העגלה למטה בכניסה הוא בהחלט פתרון טוב. 

עגלות תאומים מחירים משתנים, אל תוותרו על איכות ונוחות השימוש בגלל מחיר.  יתרונות העגלול כל כך רבים במיוחד בזמן יציאה מהבית עם מספר ילדים. כל הילדים יחד בעגלול אחד.

אנחנו סבא וסבתא לשלושה נכדים בגילאים שונים חמש וחצי, שנתיים וחצי ותשע חודשים. אנחנו לוקחים את כולם יחד בעגלול.   

עגלות תאומים מחירים – למה לא לשלב מספר אפשרויות במוצר אחד: עגלול = לול, מיטה, עגלה. כך תחסכו רכישה של עוד 2 מוצרים . חוסכים ונהנים 

תשובות:

"פשוט תתחילי, איך שנוח לך לאט לאט תביני מה הדרך שהכי עובדת לך. ובהחלט הזמן עובר בצורה מהנה יותר לכולם מחוץ לבית"

 

"התחלתי לצאת איתם לבד כשהיו בני חמישה חודשים… לפני כן, היינו- אני, הפיגמה, והם… מוקדם מדי לדעתי, וגם קר מידי כרגע. זה משתפר ויהיה לך יותר קל בהמשך… תחזיקי מעמד"

 

"היי, גם אני באותו מצב כמוך ואני עוד לא נוהגת אז הכל בתחבורה ציבורית אבל אני משתדלת גם כן לצאת, זה יעשה גם לך טוב וגם להם. אין מה להילחץ, צריך לארגן תיק הכל לפני ופשוט לצאת, רוב הזמן הם נרדמים בחוץ"

 

"הקושי היחיד זה מהחפירות של אנשים זרים שרואים אותך עם עגלת תאומים, את תראי שפשוט תהיו אטרקציה. לפעמים אני חוזרת עם פרצוף כואב מרוב שאני נאלצת לחייך לאנשים"

 

"התאומות שלי גם בנות 3 חודשים ואני יוצאת איתן לכל מקום לבד כי יש לי גם ילד בן 3 וחצי שמתחרפן בבית אז אין לי ברירה,מאתגר מאוד לא פשוט"

 

 

עגלול גדול
עגלול ברזל
עגלול קיבוץ גת

עגלת תאומים צרה

עגלת תאומים צרה – יש לי מעלית עם פתח דלתות 66 סמ ובפנים 95 סמ. איזו עגלת תאומים צרה יכולה להתאים?? למי יש ניסיון עם מעלית קטנטנה? יש איזה טריק שאפשר להציע לי?

תשובה:

"אני גרה בקומה 2 בלי מעלית. וכל הזמן הייתי יוצאת איתם . אחד מנשא אחד ביד תיק עם מה שצריך הם לא כל כך היו אוהבים להיות בעגלה ולטייל . הייתי גם הולכת איתם לכל מיני סדנאות של העירייה והיה מעולה . עכשיו שיותר גדולים מתחיל להיות יותר קשה כי לא אוהבים הרבה בעגלה "

ילדים אוהבים מרחב, בעגלה הם קשורים, אין להם אפשרות להסתובב או לעמוד, זו הסיבה שפעוט שגדל לתוך עגלול יתקשה להישאר לשבת חגור בעגלת תאומים צרה .

"מבינה לחלוטין אבל בשלב הזה באמת קשה לצאת מהבית. אצלי בני 5 חודשים ורק עכשיו יוצאת למקומות שדרושים רק עגלה ולא העמסה לרכב".

 

 

"שלי בני 5 חודשים ואני יוצאת איתם המון! האמת יותר קל לי איתם בחוץ מאשר בבית, הם מאוד אוהבים את החוץ (גם באוטו וגם בעגלה)

אבל אני גרה בבניין עם מעלית.. אם יש לך אפשרות להשאיר את העגלה למטה ואיכשהו להסתדר עם להוריד את שניהם ולצאת איתם – אני ממליצה בחום!"

 

"אני יוצאת איתם כל הזמן כי זה בעיקר מאפשר לי להתאוורר (היום בני חצי שנה). אני בדרך כלל מנסה שיהיה איתי עוד מישהו אבל אם לא זה לא מונע ממני לצאת. פשוט לקחת בחשבון שרוב הסיכויים שמישהו יבכה והתוכנית לא תתנהל כמו שחשבת לפני שיצאת מהבית. אבל הכי חשוב לזרום ולתפעל כל סיטואציה באותו רגע. לא להתעכב על קטנות"

 

"עגלת תאומים צרה מאוד גבולי עד בעייתי בעיני.

רוב העגלות יכולות להיכנס אבל צריך גם מבוגר בפנים… יש עוד מקום בצדדים של המעלית?"

עגלת תאומים צרה,- הורים יקרים אנחנו יודעים להכין עבורכם את העגלול על פי התנאים הסביבתיים שלכם, מעליות צרות, מעברים צרים, אנחנו מגיעים, מודדים ומכינים את עגלת תאומים צרה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

עגלת תאומים מומלצת
מוצרים לתאומים
מוצרים לתאומים

עגלת תאומים מומלצת

עגלת תאומים מומלצת התאומים כבר שובבים גדולים בני שנה וארבע ושניהם ממש לא "רואים בעיניים"… נהיה לי מפחיד לצאת איתם לבד לגן שעשועים וכדומה… ומצד שני אני לא רוצה למנוע מהם הנאות שלא היו נמנעות אם לא היו שניים…יש עגלת תאומים מומלצת שתעזור להתמודד?

תשובה:

"חולקת על כל אלה שכותבות חכי, זה קשה וכו'. אני עם שלישייה יצאתי מתי שרק מזג האוויר איפשר.

תדאגי שתמיד יהיה מוכן לך תיק עם טיטולים מגבונים משטח החתלה ומחלק מנות, כך שאת רוצה לצאת ההתארגנות תהיה מהירה יחסית.

בתור התחלה, חכי ליום יפה וצאי לגינה קטנה באיזור לזמן קצר.

בד"כ תינוקות נרדמים באוויר הצח.

לאט לאט את תראי שהשד לא כזה נורא ותעיזי לצאת לטווח זמן ארוך יותר. אל תוותרי על החוויה הזו. השמש החורפית הישראלית מהממת לתינוקות.

בקשר לקניונים וכאלה, הייתי מחכה. הרעש וההמוניות לא עושים לקטנטנים האלה טוב.

בקשר לירידה עצמה למטה, אם המדרגות מאפשרות לרדת עם העגלה, הכי נוח לארוז אותם בבית בעגלה ולרדת לאט לאט.

אם לא, אני (קומה אחת) הייתי מכינה אחת בסלקל ליד הדלת, יורדת עם 2 על הידיים, מניחה בעגלה וטסה קומה אחת לקחת את השלישית ואופס ריצה למטה…

סוג של כושר

לפעמים הייתי תופסת איזה שכן/ה שאיתרע מזלו לעבור שם בדיוק ומבקשת לשמור עליהן רגע…

תשובה

"אני עם תאומות אחרי קיסרי.

מגיל חודש יצאתי איתם חופשי.

חוגי התפתחות, בריכה, גינות, איסופים ופיזורים של הגדול.

אם לא היה לי כוח להעמיס לרכב עליתי על אוטובוס.

הן היו זורמות ונהנו מהנוף בעגלת תאומים מומלצת.

זה גיל שהכי קל לצאת כי עדין רגילות לעגלה.

לקחתי איתי תמיד אוכל טיטולים בגדים וכו.

הן אכלו ישנו וטיילו ואני נשמתי אוויר.

אל תפחדו מזה.

רק תמצאי דרך במדרגות כי לי אישית יש מעלית.."

 

 

עגלת תאומים מומלצת – התאומים לא כל כך אוהבים להיות בעגלה ולטייל ,עכשיו שיותר גדולים מתחיל להיות יותר קשה כי לא אוהבים להיות הרבה בעגלה אתם מכירים עגלת תאומים מומלצת?

 

"גם אני גרה בקומה 2 בלי מעלית. וכל הזמן הייתי יוצאת איתם . אחד מנשא אחד ביד תיק עם מה שצריך הם לא כל כך היו אוהבים להיות בעגלת תאומים מומלצת ולטייל . הייתי גם הולכת איתם לכל מיני סדנאות של העירייה והיה מעולה . עכשיו שיותר גדולים מתחיל להיות יותר קשה כי לא אוהבים הרבה בעגלה "

"מבינה לחלוטין אבל בשלב הזה באמת קשה לצאת מהבית. אצלי בני 5 חודשים ורק עכשיו יוצאת למקומות שדרושים רק עגלה ולא העמסה לרכב"

 

"לדעתי בגיל הזה הן לא צריכות לצאת. אבל את בטוח צריכה להחליף אוויר ואנשים..

אז כמובן שהכי טוב אם יש אפשרות שבעלך יהיה בערב עם הילדים ואת תצאי לשעה/שעתיים .

ואם לא אז אפשר לצאת ביחד שניכם עם הילדים לקניון. להסתובב.. קפה .. זה אוורור כיפי

אופציה אחרונה לצאת איתם לבד. זה פשוט לא הכי קל אבל יש מצב שתתפסי זמן ששניהם ישנים בעגלה ויהיה לך קצת זמן רגוע ונחמד"

 

 

עגלת תאומים מומלצת

עגלות תאומים מחירים
מוצרים לתאומים

לול לתאומים

לול לתאומים- יש לול תאומים מתאים גם מחוץ לבית?

לול לתאומים ניתן למצוא בגדלים שונים ומסוגים שונים כמו: עץ, פלסטיק, בד. וגם במחירים שונים- אך האם הלול לתאומים מתאים גם מחוץ לבית? לול לתאומים בהכרך רחב וגדול מספיק לשניים, לשכב יחד או לשבת.

אך לא כל לול לתאומים מתאים לתנאי מזג האוויר משתנים כמו שמש, גשם .

הלול לתאומים שאנחנו מציעים, משלב גם עגלול – כלומר לול ועגלה יחד, כך שללא מאמץ, תוספות או הרכבות נוספות מקבלים לול אשר מתאים בגודלו לשניים, מתאים גם לבית וגם לחצר. הלול גדול מספיק כדי לשמש מרכז פעילות קטן מוגן ובטיחותי מצד אחד, ועגלת טיול מצד שני. כך שאתם מקבלים גם לול לתאומים וגם עגלה במוצר אחד.

חנות

מוצרים לתאומים

עגלת תאומים מומלצת
עגלול בית השיטה

מוצרים נוספים

כיסא לעגלול
כיסא לעגלול
כיסוי שמש רוח לעגלול
כיסוי שמש רוח לעגלול
דלת לעגלול
דלת לעגלול

הורים יקרים,

ניתן למצוא את כל סוגי העגלולים שלנו באתר babyspace.co.il

אחרי מאמר ארוך ומפורט אני מקווה שההחלטה איזה עגלול לרכוש תהיה קלה יותר

עדיין מתלבטים??
ריכזנו עבורכם מספר שאלות נפוצות ששאלו אותנו הורים על עגלולים

האם נוצרים פנצ'רים בגלגלים  – הגלגלים עשויים מגומי מוקצף ולכן אין פנצ'רים

האם יש קפיצים לעגלול – הקפיצים מוסיפים מאוד במשקל העגלול, הגלגלים שלנו גדולים ומלאים המשמשים לבולמי זעזועים

לאיזה גיל מתאים עגלול ? – משלושה שבועות ועד שנתיים וחצי

יש גלגלים מסתובבים בחזית? – בעגלול שלנו הגלגלים הקדמיים הם גלגלים משוגעים, מסתובבים 360 מעלות

האם המתכת מתחממת בקיץ? – כמו כל דבר שנמצא בשמש לאורך זמן, גם מתכת מתחממת, בדיוק כמו ידית האחיזה של הרכב.      לעומת זאת כמעט ולא ניתן לגעת בהגה (עשוי סוג של פלסטיק) .

יש חלודה? – אנחנו צבעים בקלייה בתנור כדי למנוע חלודה

האם העגלול בטיחותי ?– העגלול מיוצר מחומרים איכותיים, עשוי כולו בעבודת יד, מוקפד מאוד לאורך כל תהליך הייצור, ללא שבבים, שאריות ריתוך, ברגים וכדומה.

האם העגלול כבד? – העגלול עשוי כולו מצינורות מתכת, קל מאוד ושוקל 12.5 ק"ג בלבד!

 

5/5

מה חושבים עלינו?

"שלום מיכל ויאיר היקרים רצינו להגיד תודה רבה על העגלול היפיפה אנחנו מרוצים מאוד ובכלל שמחים ומעריכים מאוד מאוד את השירות הנהדר שלכם עד הרגע האחרון וגם אחריו😁 אז שוב תודה גדולה וכבר המלצנו לכולם אלקנה ומיתר סימקוביץ מושב תקומה"
אלקנה ומיתר סימקוביץ
לקוח מרוצה
"חשוב לי שהעגלול איכותי, נוסע טוב ובקלות, מתאים להסעת נכדים וגם למשאות קיבוץ שיתופי להביא כביסה, אוכל מחד"א וכד כמובן שהשירות האדיב והנעים הצדיק את הבחירה בכם. כל החברות של אמא שלי מקנאות בעגלול שלה והיא ממשיכה לפרסם אתכם! תצליחו!"  
גלי ומשה
לקוח מרוצה

אולי יעניין אתכם לשמוע גם על:

גלגלים לעגלול
גלגלים לעגלול
עגלול גדול
מושב לעגלול
הגנה על עגלול
כיסוי לעגלול משמשונית
דלת לעגלול
דלת לעגלול
5/5

מי אנחנו?

יאיר ומיכל

יאיר אלון מהנדס מכונות, בתעשיית המתכת והגומי מעל 30 שנה

מיכל אלון,  מהנדסת איכות, בתעשיית המתכת, והפלסטיקה מעל 30 שנה.

את כל הניסיון שצברנו, בהכרות עם תהליכי יצור,

אבטחת איכות, גוון חומרים ומחשבות על חינוך וטיפול בתינוקות מן הצד השני,

אנחנו משקיעים בתכנון העגלולים שלנו.

הניסיון לחשוב דרך עיני התינוק, והקשר בין ההורה לפעוט שבעגלה, מתבטא בכל רכיב ורכיב.

יאיר ומיכל

ברשתות החברתיות כבר ראיתם אותנו?

גלריה של בני משפחה